Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama, farklı uzunluklarda olan alüminyum profillerin kesilerek farklı alanlarda kullanılabilecek duruma getirilmesi işlemidir. Eskişehir alüminyum doğrama firması olarak sizlere en iyi standartlarda hizmetler vermeye özen göstermekteyiz. Alüminyum doğrama sistemlerinin cephe sistemleri üzerinde oldukça fazla işlevleri vardır. Kaplarda, pencerelerde geniş bir kullanım alanı olan bu sistemler sayesinde yapılarınızın sağlamlık derecesi daha da artırılmaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde uygulanması gereken alüminyum doğrama hizmetlerinde estetik görünüm de oldukça ön planda olan konular arasında yer alır. Eskişehir alüminyum doğrama alanında profesyonel hizmetlerimiz ile bilinen firmalar arasında bulunuyoruz. Bizlerden yüksek kalite standartlarında hizmetler alabilir ve binalarınızın alüminyum doğrama işlerini daha iyi kalitede yaptırma şansı bulabilirsiniz.

Eskişehir alüminyum doğrama işlemleri sırasında daima müşterilerimize en iyi malzemelerle hizmet veriyoruz. Bu süreçte malzeme seçimi oldukça önemlidir. Malzemelerin kaliteli olmasının yanında işçilik de son derece önemlidir. Statik hesaplamaları en iyi şekilde yapılan ve çevre dost üretimler gerçekleştirmek gerekir. Firmamız da bu süreçte beklediğiniz hizmeti sizlere en iyi şekilde vermektedir. Hem malzeme hem de işçilik konusunda firmamız sizlere aradığınız hizmeti en iyi şekilde sunuyor.

Tüm büyük çaplı işlerde dahi firmamızdan hizmet alabilme avantajınız bulunuyor. Tüm aşamalarda titizlikle çalışan personellerimiz alüminyum doğrama hizmetlerinde tamamen yeni nesil yöntemlerle hizmetler vermektedir. En ufak bir hataya dahi yer vermemeye özen gösteriyoruz. Eskişehir alüminyum doğrama hizmeti konusunda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Alüminyum Doğrama Kapı ve Pencere Sistemlerinin Özellikleri

Alüminyum doğrama kapı ve pencere sistemlerinin özellikleri oldukça fazladır. Bu sistemler sayesinde mekanlarınızın daha işlevsel hale gelmesini sağlamanız mümkün olur. Eskişehir alüminyum doğrama hizmeti almak isterseniz bu sistemlerin özelliklerini de bilmeniz gerekir. En çok bilinen ve öne çıkan özellikleri ise şunlardır:

 • Alüminyum doğrama ile yapılan kapı ve pencereler oldukça uzun ömürlüdür.
 • Alüminyum doğramalar rutubete karşı oldukça dirençlidir.
 • Kolay kolay oksitlenme meydana getirmezler.
 • Alüminyum doğramalar kanserojen madde içermedikleri için son derece sağlıklıdır.
 • Yapılan ürünler hem hafif hem esnek hem de sağlamdır.
 • Isı ve ses yalıtımı konusunda en başarılı olan ürünler arasındadır.
 • Alüminyum doğramalar geri dönüşüme uygundur ve çevreci ürünlerdir.

Bu sistemlerde ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olmak üzere farklı alternatifler vardır. Bu nedenle de Eskişehir alüminyum doğrama hizmeti alırken mutlaka bu iki farklı seçeneği göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Nedir?

Eskişehir alüminyum doğrama firması olarak müşterilerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Bunlardan birisi de yalıtımlı alüminyum doğrama hizmetidir. Bu doğrama şeklinin birçok avantajı bulunmaktadır. İç ve dış alüminyum profiller yalıtım konusunda son derece başarılıdır. Yalıtımın sağlanabilmesi için yalıtkan bir profil ile birbirine bağlanması sonucunda oluşturulan bir sistemdir şeklinde tanımlaması yapılabilir. Bu sistemler ile istenilen hemen her yerde yüksek standartlarda ısı yalıtımı üst seviyede gerçekleştirilebilir.

Mekanlarınızın pencerelerinde ya da kapılarında bu sistemleri tercih etmek hem enerjiden tasarruf etmenizi sağlar hem de mevsim şartları karşısında kendinizi daha iyi bir korumaya almanıza yardımcı olur. Günümüzde yalıtımlı alüminyum doğrama konusunda çok geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Eskişehir alüminyum doğrama hizmetini balkonlarınızın ve teraslarınızın kapatılmasında da tercih edebilirsiniz. En önemli özelliği ise dışarıdaki ve içerideki ısı dengesinin arasında bir geçiş olmamasıdır. Bu da camlarda terleme gibi bir problem ortaya çıkarmamaktadır.

Yalıtımsız Alüminyum Doğrama

Yalıtımsız alüminyum doğrama hizmeti de yine firmamız tarafından verilebilmektedir. Eskişehir alüminyum doğrama hizmeti olarak izolasyona gerek duyulmayan alanlarda yalıtımsız işlemler yapıyoruz. Özellikle iş yeri ve ofis binalarının iç kısımlarında tercih edilebilmektedir. Böylece işletmenizin daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikleri ise şu şekildedir:
 • Bu doğrama şeklinin en önemli özelliği ise yalıtım köprüsü bulunmuyor olmasıdır.
 • Doğrama düzlem alanı da birçok farklı ölçüye göre değişebilmesidir.
 • Yüzey ebatları da yine geniş, orta ve dar seri olarak farklı seçeneklerle sunulur.
 • Çok geniş amaçlara hitap eden bir alüminyum doğrama şeklidir.
 • Bina içlerinde kullanılan kapı ve pencere sistemleri için tercih edilir.
 • Renk seçenekleri mevcuttur.
 • Kasa ve kanat profillerinde ısı ve su yalıtımı amacı ile kaliteli bir fitil kullanılır.
Bu doğrama seçeneğinde montaj aşaması da iki farklı şekilde gerçekleştirilir. Birinci montaj şekli körkasalı montaj şeklidir. Diğeri ise duvara monte sistemidir. Her türlü montaj işlemi Eskişehir alüminyum doğrama firmamızın personelleri yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

Alüminyum Doğrama Çeşitleri Nelerdir?

Eskişehir alüminyum doğrama hizmetlerimiz sırasında profesyonel davranmaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konu bu hizmetin uzun süreli olmasıdır. Yani uzun yıllar bu alüminyum doğramaları temiz, sağlam ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen alüminyum doğrama seçenekleri arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

Alüminyum Küpeşte Seçenekleri

Küpeşte balkonlarınızın ya da merdivenlerinizin kenar kısımlarına yapılan emniyet amaçlı dekorasyon ürünleridir. Hem güzel bir görünüm elde etmek hem de güvenlik amacı ile oldukça gereklidir. Bu sistemlerin mutlaka profesyonel bir seviyede yapılması gerekir. Eskişehir alüminyum doğrama firması olarak küpeşte tasarımlarını da yine en iyi standartlarda gerçekleştirmekteyiz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan bu ürünler son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda mevsim şartları karşısında korozyon riski taşımaz ve uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilirler. Merdiven, bina girişleri, asma katlar, havuz kenarları ve teraslar için en ideal modelleri seçebilirsiniz.

Alüminyum Korkuluk Seçenekleri

Korkuluklar da binaların güvenlik ihtiyacına yanıt vermektedir. Eskişehir alüminyum doğrama hizmeti sırasında sizlere en kaliteli korkulukları da sunmaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte en iyi ölçülerde profesyonel kesimler yaparak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti veriyoruz. Çok dayanıklı olması tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

Alüminyum Doğrama Kapı ve Pencereler

Alüminyum doğrama kapı ve pencereler yalıtımda son derece başarılıdır. Bu sistemler sayesinde ses yalıtımı ve ısı yalıtımı gibi konularda daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle yalıtımlı ürünleri tercih etmek daha yüksek standartlarda avantajlar elde etmenizi sağlar. Alüminyum doğrama kapı ve pencereler beklentilere en iyi şekilde yanıt verir.

Neden Alüminyum Doğrama Tercih Edilmelidir?

Eskişehir alüminyum doğrama firması olarak birçok müşterimize bu ürünleri tavsiye ediyoruz. Neden tercih etmeniz gerektiği konular arasında şunları saymak mümkündür:
 • Uzun yıllar geçmesine rağmen çürüme yapmayan ürünlerdir.
 • Tamamen çevre dostu ürünlerdir.
 • İnsan sağlığı açısından son derece faydalıdır.
 • Deformasyona uğramaz ve her zaman bakım gerektirmez.
 • Ulaşılabilir fiyatlarla yaptırılabilirler.
 • Kullanımı ve temizliği son derece rahattır.
Tüm bu avantajları sayesinde alüminyum doğrama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Eskişehir alüminyum doğrama fiyatları konusunda firmamız en iyi avantajları sunar. Bu süreçte yapılacak işin kalitesi son derece yüksektir. Buna karşın müşterilerimizden talep ettiğimiz fiyatlar son derece ulaşılabilir düzeydedir. Alüminyum doğrama fiyatları konusunda daima müşterilerimizin bütçesine uygun bir şekilde hareket ediyoruz. Hizmetlerimizi kısa süre içerisinde veriyor ve ürünlerimizin sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz. Eskişehir alüminyum doğrama fiyatları için bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlere metrekare cinsi üzerinden hizmet veriyoruz. Fiyatlarımız ortalama olarak 300 TL’den başlamaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.   Alüminyum Doğrama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.   Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM