Eskişehir Cam Balkon Fiyatları

               Cam balkon sistemleri, hem işlevsel olarak hem de dekorasyon amaçlı olarak son günlerde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Cam balkon fiyatlarını çok fazla değişkene göre değişiklik göstermektedir. Balkonunuzun eni ve boyu, kullanılacak alüminyumun rengi ve kalınlığı, ayrıca kullanılacak camın kalınlığı ve rengi cam balkon fiyatlarını belirleyen en büyük etkenlerdir.

                Cam balkon fiyatlarındaki en önemli diğer bir etken ise cam balkonun modelidir. Eskişehir Cam balkon sistemlerinde en çok kullanılan aşağıda bulabilirsiniz.

Cam Balkon Çeşitleri

1 ISICAMLI CAM BALKON

                Isı camlı cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar, ısı yalıtımını maksimuma çıkartmak için PVC Pencere sistemlerinde kullanılan, çift cam olarak bilinen ısı cam kullanılır.

2 RENKLİ CAMLI CAM BALKON

                Renkli camlı cam balkonlarda şeffaf cam ve füme renkli cam kullanılır. Genellikler 8mm tamperli cam kullanılır.

3 ÜSTTEN ASKILI CAM BALKON

                Üstten askılı cam balkonlarda alt kısmında alüminyum profil bulunmadığı için genellikle giriş çıkışlarda ferah bir ortam yaratmak isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen cam balkon sistemleridir.

Cam Balkonun Faydaları

  • Isı yalıtımı sağlarlar.
  • Gürültü kirliliğini engeller
  • Direksiz yapıları sayesinde manzaraların kapanmamasını sağlarlar.
  • Balkonlarda bulunan kombilerin donmasını engeller
  • Dekoratif olarak lüks bir görünüm sağlarlar.

Sizlerde mekânlarınızda ve evlerinizde cam balkon yaptırmayı düşünüyorsanız ERD Alüminyum Cam Balkon sistemlerini olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

cam balkon
eskişehir cam balkon
Cam Balkon Fiyatları ve Cam Balkon Modelleri ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM