Cam Balkon Sistemleri

Balkon hemen her mekan için önemli bir yapı bölümüdür. Çoğunlukla vaktini evinde geçiren insanlar için özellikle bir nefes alma ortamı olarak kullanılır. Açık ve temiz havada oturmak ya da çiçek büyütmek için balkonlar vazgeçilmez alanlardır. Ancak kış mevsiminde balkonda oturmak mümkün olamıyor. Kış mevsiminin aşırı soğuk geçtiği yerlerde balkonlar tamamen atıl alanlar haline geliyor. Böyle durumlarda ise cam balkon sistemleri oldukça yüksek standartlarda avantajlar sunuyor. Eskişehir cam balkon sistemleri konusunda firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veriyor. Cam balkonların kullanım alanları şunlardır:

 • Ev balkonları
 • Teraslar
 • İş yeri ve ofis terasları
 • Ofis ve iş yeri bölme
 • Ev için duvar olarak
 • Kafelerde
 • Kış bahçesi

Gibi alanlarda cam balkondan yararlanabilirsiniz. Hem modern yapısı hem de estetik duruşu sayesinde cam balkonlar dekorasyona da oldukça iyi etkiler sağlar. Dört mevsim boyunca balkonlarınızı daha kullanışlı bir hale getiren cam balkonlar beklediğinizden çok daha iyi standartlarda kullanılabilir. Kış ve sonbahar aylarında da balkonlarınızı kullanışlı hale getiren bu sistemler profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır. Eskişehir cam balkon firmamız yardımı ile mekanlarınızı daha da yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz.

Cam Balkon Nedir?

Cam balkon evlerin dışarı ile temas olan yerlerinde uygulanan bir balkon kapatma şeklidir. Özellikle katlanır cam balkonlar işlevsellik açısından son derece yüksek standartlara sahiptir. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan bu cam balkonların birçok avantajı bulunur. Eskişehir cam balkon firması olarak müşterilerimize şu konularda garanti veriyoruz:

 • Balkon ve terasların tam ölçülerine göre cam balkon yapıyoruz.
 • Birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz.
 • İşlevsel tasarımlar sunuyoruz.
 • Dilerseniz dış kısmı film olan modellerimizden yararlanabilirsiniz.

Balkonlarınızı standart bir kapatma şekliyle kapatmak yaz aylarındaki balkon değerini kaybetmesine neden olabilir. Hem yazın balkon gibi kullanmak hem de soğuk havalarda balkondan faydalanabilme imkanını artırmak için cam balkonlar en ideal sistemlerdir. Eskişehir cam balkon sistemleri firmamız hemen her türden balkon için yüksek standartlarda cam balkon tasarlayabilmektedir. Balkonlarınızın boyutları ve şekli bu hizmetler sırasında oldukça önemlidir.

Cam Balkonları Neden Tercih Etmelisiniz?

Eskişehir cam balkon firması olarak birçok müşterimize cam balkonların gerekliliği konusunda bilgiler veriyoruz. Bu sistemler son derece yüksek standartlardadır. Hemen her balkon için gerekli olduğu söylenebilir. Eskişehir cam balkon gereksinimlerinizde her daim yeni nesil uygulamalardan yararlanılmaktadır. Neden cam balkon ihtiyacınız olduğunu ise şu şekilde açıklamak mümkün olabilir:

·         Su İzolasyonu Avantajı

Kış aylarında cam balkonların en önemli özelliği yağmur, kar ve dolu gibi doğa olaylarından balkonların korunmasını sağlamaktır. Son derece yüksek koruyuculuğu olan bu balkonlar sayesinde su duvarlara ve doğramalara ulaşamaz. Ek bir bariyer olarak kullanılırlar.

·         Ses İzolasyonu Avantajı

Eskişehir cam balkon avantajlarımızdan bir diğeri de ses izolasyonudur. Çevreden gelen çocuk, araç ve iş makinesi seslerini dışarıda bırakmak isterseniz cam balkon yaptırabilirsiniz. Cam balkonlar çift kat olduğunda en iyi standartlarda ses izolasyonu imkanı sunar.

·         Hava İzolasyonu Avantajı

Cam balkonlar aynı zamanda hava izolasyonu da sağlar. Kış aylarının ve sonbahar mevsiminin rüzgarlarından balkonlarınızı korur. Aynı zamanda az miktarda güneş çıktığında dahi balkonlarınızda oturabilme imkanı bulabilirsiniz. Soğuk havayı engellemesi evinizde kış aylarında daha iyi ısınma imkanı elde etmenizi de sağlar.

·         Enerji Tasarrufu Avantajı

Enerji tasarrufu avantajı da cam balkonların kullanıcıya sunduğu avantajlardan biridir. Bu cam balkonlar sayesinde hem kış aylarında hem de yaz aylarında enerjiden tasarruf etme imkanınız olur.

·         Balkonlarınızı Toz ve Kirden Koruma Avantajı

Eskişehir cam balkon hizmetlerimiz sayesinde balkonlarınızın tamamen dışarı ile teması tamamen kesilir. Toz ve kir balkonlarınızda birikmez.

·         Evinizin Mahremiyetini Sağlar

Evinizin koyu renk camlarla kapatılması oldukça iyi bir mahremiyet sağlar. Dışarıdan balkonlarınızın iç kısımları görünmez ve daha rahat bir yaşam ortamı yaratabilirsiniz.

·         Güvenlik Avantajı

Güvenlik açısından da cam balkonlar son derece idealdir. Güvenilirlik göz önünde bulundurulduğunda hem hırsızlığa karşı iyi bir korumadır hem de çocuklar için daha güvenli bir balkon ortamı yaratılmış olur.

·         Estetik Duruş

Estetik açısından cam balkonlar en ideal tasarımlardır. Balkonlarınızın daha şık görünmesine yardımcı olur ve evinizin de değerinde artış meydana getirir. Dilerseniz balkonlarınızı bir oda haline getirmeniz de mümkün olabilir.

·         Kış Bahçesi Oluşturmak

Kış bahçeleri son yıllarda oldukça popüler olmaya başladı. Bu popülaritesi düşünüldüğünde cam balkon sistemleri sayesinde kolaylıkla kış bahçesi yapabilirsiniz. Özellikle büyük balkonları olan kişiler kış bahçesi yaparak evlerinde daha güzel bir yaşam alanı yaratabilirler. Eskişehir cam balkon sistemleri sayesinde evinizin değerini kolaylıkla artırma imkanı elde edebilirsiniz.

 

Cam Balkon Çeşitleri

Cam balkonlarda farklı seçenekler bulunur. Mekanlarınıza en uygun şekilde bir model seçebilmek için Eskişehir cam balkon firmamızın personellerinden bilgi alabilirsiniz. Cam balkonlarda model alternatiflerinin fazla olması en iyi standartlarda bir balkon sahibi olmanıza olanak tanır. Isı, ses ve hava yalıtımı konusunda son derece başarılı olan cam balkonlarda şu çeşitler ön plandadır:

Sürgülü Cam Balkon Çeşitleri

Kullanımı son derece yaygın olan sürgülü cam balkonlar balkonlarınızı en ideal kullanım alanı haline getirir. Özellikle geniş balkonlarda bu sürgülü modeller son derece işlevseldir. Sürgü mekanizması sayesinde kolayca açılabilir ve kapanabilir. Temizlik açısından son derece rahat tasarımlardır.

Katlanır Cam Balkon Çeşitleri

Katlanır cam balkon çeşitleri de ideal tasarımlardır. Eskişehir cam balkon sistemleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bahçeli evlerde bir kış bahçesi yaratmak isterseniz bu sistemlerden yararlanılabilir. Aynı zamanda balkonlarda yaz aylarında son derece işlevseldir.

Pimapen Cam Balkon Çeşitleri

Kafelerde ve restoranlarda dışarı alanlarını kapatmak için kullanılan sistemlerdir. Aynı şekilde kış bahçesi yapmak isterseniz yine bu modellerden yararlanabilirsiniz. İşlevsel tasarımlar olması ve evinizde ekstra bir yaşam alanı yaratmak isterseniz son derece kullanışlı tasarımlardır. Eskişehir cam balkon hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Isıcamlı Cam Balkon Çeşitleri

Isıcamlı cam balkon çeşitleri normal camlara göre 5 kat fazla izolasyon olanağı sağlamaktadır. Çok soğuk yerlerde yaşayan kişiler mekanlarını yaşanılır hale getirmek isterlerse rahatlıkla bu ısıcamlı cam balkon çeşitlerinden yararlanabilirler. Eskişehir cam balkon sistemleri içerisinde en fazla hizmetini verdiğimiz sistemler arasında yer almaktadır.

 

Eskişehir Cam Balkon Fiyatları

Eskişehir cam balkon fiyatları konusunda firmamız en ideal teklifleri sunmaktadır. Bu süreçte balkonlarınızı daha yaşanılır bir hale getirebilmek için mutlaka profesyonel bir sistem geliştiriyoruz. Yeni nesil cam balkon hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Eskişehir cam balkon fiyatı konusunda metrekare fiyatı üzerinden teklif verilmektedir. 500 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere en kaliteli cam balkonları sunuyoruz.

Eskişehir cam balkon çeşitleri konusunda firmamız ile iletişime geçtiğinizde en kaliteli hizmeti alabilme şansınız olacaktır. Firmamız hem yeni nesil yöntemlerle hem de birinci sınıf kalitede cam balkonlarla sizlere aradığınız hizmeti sunmaktadır. Kalite beklentisi yüksek olan müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli cam balkonları yaptırabilme imkanı elde edebilirler. Yüksek kalite standartlarında verdiğimiz bu hizmetlerde daima en iyi şekilde hizmet sunuyoruz.

 


Sineklik sistemleri, modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM