Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe giydirme sistemleri betonarme bina sistemlerinden çok daha uzun yıllar sonra ortaya çıkmıştır. Bu sistemler sayesinde binaları dış çevre koşullarından korumak çok daha kolay bir hale gelebilmektedir. Cephe giydirme sistemleri konusunda hizmet alabilmek için her zaman en profesyonel firmaları tercih etmek gerekiyor. Eskişehir cephe giydirme sistemleri firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Son yıllarda dış cephe giydirme sistemleri oldukça popüler hale gelmeye başladı denilebilir. Yeni nesil birçok binanın dış cephesinde bu sistemlerden yararlanılması binalar açısından oldukça önemli avantajlar sağlar. Bir binaya uygulanan dış cephe sistemi sayesinde binanın değeri artmakla kalmaz aynı zamanda bina içerisindeki yaşam daha kolay bir hale gelebilir. Eskişehir cephe giydirme sistemleri konusunda firmamız yılların deneyimi ile hizmet vermektedir. Bu süreçte hem yeni nesil sistemlerle hizmet veriyoruz hem de verdiğimiz hizmetlerde bir sınıf malzemeler kullanıyoruz. Binaların türü ve yüksekliği ne olursa olsun mutlaka müşteri memnuniyetini yüksek tutacak düzeyde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Eskişehir cephe giydirme hizmeti sayesinde binalarınızı çok daha iyi standartlarda kullanabilme avantajı elde edebiliyorsunuz. Bu süreçte binalarınızı dış çevre koşullarına karşı korumakla kalmıyor aynı zamanda binalarınızın içerisinde enerji tasarrufu gibi çok daha iyi avantajlar elde edebiliyorsunuz. Eskişehir dış cephe sistemleri hizmetinin verilebilmesi için mutlaka profesyonel firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Bu süreçte müşterilerimize her zaman en iyi hizmetleri vermeye ve profesyonel çalışanlarımızı bu hizmetlerde değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde binanızın yapısına en uygun şekilde dış cephe giydirme hizmeti verebilmekteyiz.

 

Dış Cephe Giydirme Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Eskişehir cephe giydirme sistemleri konusunda firmamız oldukça detaylı hizmetler vermektedir. Bu süreçte gerekli ölçüler alındıktan sonra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda cephenin istenilen düzeye getirilmesini sağlıyoruz. Cephe giydirme sistemleri günümüzde oldukça gerekli sistemlerdir. Bu sistemlerin en önemli avantajları olarak şunları saymak mümkündür:

 • Binaların uzun dış cephesini güneşin zararlı ışınlarından koruma imkanı bulabilirsiniz.
 • Binalarınızın mevsim koşullarından korunmasını sağlayabilirsiniz.
 • Binaların dış cephesinde çatlak gibi görünümler varsa dış cephe ile bunları kapatmanız mümkün olabilir.
 • Binalarda periyodik olarak yapılan bakım ve onarım çalışmaları daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.
 • Son derece çevre dostu bir uygulamadır.
 • Estetik bir görünüme sahiptir.
 • Fonksiyonelliği ile ön plana çıkar.

Tüm bu avantajları sayesinde dış cephe giydirme sistemleri hemen her bina için gerekli olmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz firmamızla iletişim kurabilir ve binalarımızda dış cephe giydirme hizmeti alabilirsiniz. Eskişehir dış cephe giydirme hizmetleri konusunda firmamız oldukça öncü çalışmalar gerçekleştirir. Hem Türkiye genelinde hem de Eskişehir ve çevresinde profesyonel olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

alüminyum kapı ve pencere

Cephe Giydirme Çeşitleri

Cephe giydirme alanında farklı seçenekler vardır. Her cephe giydirme işleminin birçok avantajı bulunur. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına mutlaka en uygun standartlarda cephe giydirme hizmeti vermekteyiz. Eskişehir cephe giydirme işlemleri konusunda birçok seçenek vardır. Bu seçenekleri şu şekilde sıralamak mümkün olabilir:

Alüminyum Cephe Giydirme

Cephe giydirme işlemlerinde Alüminyum tercih edilmesinin birçok avantajı vardır. Bu metalden yararlanmak hem binalar hem de kullanım açısından oldukça iyi sonuçları vardır. Alüminyum tercih edilmesinin nedenleri arasında şunları sıralamak mümkün olabilir:

 • Hafif ve sağlam bir metaldir.
 • Bakım gerektirmez ve uzun ömürlüdür.
 • Alüminyumun üretilmiş olduğu boksit bol olduğundan hesaplı bir malzemedir.
 • Yeniden değerlendirmeye alındığında ise özelliklerini koruyan bir yapış vardır.
 • Çevre dostudur.

Bu özellikleri ve daha fazlası nedeniyle cephe giydirme sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Eskişehir cephe giydirme sistemleri alanında hizmet veren firmamız da bu malzemelerden yararlanmaktadır.

 

Strüktürel Silikon Cephe Sistemi

Bu cephe giydirme sistemi de bilinen ve çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Beklentilere yanıt veren bu sistemler dayanıklı yapısı ile çok dikkati çeker. Özellikleri bakımından diğer sistemlerden ayrılan bir yapısı vardır. Sıcak ve soğuk olarak uygulanabilme özelliği vardır. Aynı zamanda tüm cephe bölümlerinde konstrüktif görüntü aynı olarak yapılır. Bu sistemler sayesinde binalarınızı daha sağlam bir görünüme getirme şansı elde edebilirsiniz.

 

Panel Cephe Sistemleri

Panel cephe sistemleri ısı yalıtımı sağlamak konusunda son derece başarılı sistemlerdir. Yoğuşma risklerine karşı son derece yüksek kalitede bir sistemdir. Isı bariyerli ve çoklu odacıklı olduğundan yoğuşma riski en aza indirilir. Günümüzde çok terci edilen bu sistem sayesinde mevsim şartlarından daha iyi bir şekilde korunabilme imkanı elde edebilirsiniz. Panellerin tamamı yüksek kalite standartlarında fabrika ortamlarında üretilirler. Bununla birlikte üretildikten sonra da şantiyeye sevk edilerek tüm ayarlamaları yapılır ve panel cephe sistemlerinden yararlanılır. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren sistemlerdir.

 

Sıcak- Soğuk Giydirme Cepheler

Cephelerin sıcak ve soğuk bölümlerinin tespit edilmesi büyük bir önem taşır. Bu cephe sistemlerinin en önemli özellikleri arasında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Cephelerin her yerinde aynı görünüm oluşur.
 • Dış cephe montajı devam eden binalarda iş işler devam eder.
 • Yüksek ses ve ısı yalıtımı bulunur.
 • Parapet çevresinde masif yalıtım bulunur.
 • Yangın yayılımı çok daha azdır.
 • Açılır kanatlar içeriye doğru açılır ve temizlik kolaylığı sağlar.

Eskişehir dış cephe sistemleri konusunda firmamız beklentilere yanıt verir. Bu süreçte müşteri memnuniyeti en çok üzerinde durduğumuz konular arasında yer almaktadır.

 

Neden Dış Cephe Giydirme Yapılmalıdır?

Dış cephe sistemleri konusunda kişilerin daha bilinçli hareket etmesi gerekmektedir. Özellikle yazları çok sıcak ve kışları da eksi derecelerin altında mevsim şartları olan yerlerde daha iyi standartlarda yaşanabilmesi için dış cephe sistemlerinin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız Eskişehir dış cephe giydirme sistemleri konularında daima profesyonel seviyede hareket etmektedir. Bu süreçte müşteri memnuniyetine önem veriyor ve binalarınızı daha sağlıklı bir hale getirmeye çalışıyoruz.

Eskişehir dış cephe sistemleri konusunda en iyi hizmeti veren firmamız binalarınızın mevsim koşulları karşısında daha da dayanıklı bir hale getirilmesini sağlıyoruz. Bu süreçte binaların değerini artıran bu çalışmalar sayesinde daha estetik bir görünüm kazanmasını da sağlıyoruz. Filmi cam kullanılarak da yapılan bu işlemler sayesinde özellikle şirket ve kurumsal binalar daha profesyonel bir görünüm kazanıyor.

Firmamızdan hizmet almak isterseniz en iyi standartlarda ve malzemelerle sizlere cephe giydirme hizmeti veriyoruz. Eskişehir cephe giydirme sistemleri aynı zamanda Türkiye geneline de verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

 

Eskişehir Dış Cephe Giydirme Sistemleri Fiyatları

Eskişehir dış cephe giydirme sistemleri fiyatları konusunda firmamız müşterilerine ulaşılabilir fiyatlar sunmaktadır. Bu fiyatları sizlere vermeden önce hem malzeme kalitemiz hem de işlerin işleyişi hakkında detaylı olarak çalışma gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte fiyatlarımız sektördeki en uygun fiyatlardır. Bu nedenle de en ufak bir sorun yaşanmadan mutlaka sizlere yüksek kalite standartlarında hizmetler vermeye özen gösteriyoruz.

Eskişehir dış cephe sistemleri konusunda bilgi edinmek isterseniz yine firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız bu süreçte sizlere en yüksek kalitede hizmetleri vermektedir. Beklentilerinize yanıt veren hizmetlerimiz sayesinde dış cephe giydirme hizmetinde daima profesyonel davranmaktayız. Hemen her türden hizmetimizde profesyonel kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz.

Cephe Giydirme sistemleri, modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM