Duşakabin Sistemleri

Evlerde ve konaklama yerlerinde banyo alanları en çok önem verilen kısımlardır. İnsanların özel yaşamlarının en önemli alanlarından birisi olan banyoların temiz ve düzenli bir dekoru olması dikkat edilen konular arasındadır. Bir banyoyu daha işlevsel hale getirenlerden biri ise duşakabin sistemleri oluyor. Duşakabin bulunması banyonun hem daha rahat kullanılmasını sağlar hem de banyonun daha estetik görünmesine yardımcı olur. Eskişehir duşakabin sistemleri hizmetlerinde firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermektedir.

Yüksek kalite standartlarına sahip olan hizmetlerimiz sayesinde bulunduğunuz mekandaki bir banyoyu çok daha işlevsel bir hale getirmek mümkün olabilir. Hemen her boyutta banyo için ulaşılabilir fiyatlarda banyo duşakabin sistemi kurabilme avantajımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız Türkiye genelinde ve Eskişehir’de aradığınız standartlarda hizmetler vermektedir.

Eskişehir duşakabin sistemi ile mekanlarınızdaki banyoları daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu süreçte hizmet vermeden önce mutlaka banyonun ölçülerine önem veriyor ve banyonun boyutlarına uygun olarak en işlevsel tasarımları gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte banyonun ölçüleri en çok dikkat edilen konular arasındadır.

Duşakabin Sistemleri Nelerdir?

Duşakabin sistemi, banyolarda duş alınan bölmenin cam ya da benzeri malzemelerle kapatılarak etrafa su sıçramasını önleyen sistemlerdir. Bu sistemlerden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir duşakabin sistemi yaptırabilirsiniz. Eskişehir duşakabin sistemleri arasında şu farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz:

 • Kare duşakabin modelleri
 • Oval duşakabin modelleri
 • Yuvarlak duşakabin modelleri
 • Dikdörtgen duşakabin modelleri
 • İki duvar arası duşakabin modelleri
 • Kompakt duşakabin modelleri

Bunların yanında kapı şekillerine göre de kendi içerisinde farklı seçenekler bulunur. Boy menteşeli duşakabin modelleri, nokta menteşeli duşakabin modelleri, sürgülü duşakabin modelleri olmak üzere çeşitli seçenekler vardır. Eskişehir duşakabin sistemleri arasından ürün tercih ederken her zaman için işlevsellik ilk sırada yer almaktadır. İşlevsel bir duşakabin sistemi sayesinde beklentilere en iyi şekilde yanıt verilebilir. Bu süreçte en çok üzerinde durulan bir diğer konu ise görselliktir. Yani duşakabinlerin mutlaka estetik bir görünüm ortaya çıkarması da gerekir.

Duşakabin Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duşakabin seçerken birçok farklı kriter bulunur öncelikle duşakabinlerin hayatınızı kolaylaştıracak ürünler olduğunu unutmamanız gerekiyor. Bu nedenle de seçim yaparken birçok kriteri göz önünde bulundurmalısınız. Eskişehir duşakabin firmamızdan ürün seçiminde önem verilen kriterler şunlardır:

·         Banyonuzun Boyutları

Banyonuzun boyutları duşakabin satın alırken en önemli detaylardan biridir. Eskişehir duşakabin sistemleri firması olarak bu süreçte müşterilerimize her zaman en uygun boyutlarda duşakabinleri vermeye özen gösteriyoruz. Duşakabin seçimi yaparken banyonun geniş ve küçük olması en önemli kriterdir. Çünkü duşakabin banyonuza yerleştirildikten sonra mutlaka banyoda geniş bir alan olmasına da dikkat edilmesi gerekiyor. Böylece tercih ettiğiniz model daha işlevsel bir kullanım sunacaktır. Banyonuz küçük ise köşeli ya da ön kısmı oval olan duşakabinler son derece ideal olabilir.

·         Duşakabin Malzeme Kalitesi

Eskişehir duşakabin firması olarak müşterilerimize daima birinci sınıf malzemeye sahip duşakabinler sunuyoruz. Bu süreçte duşakabinlerin mutlaka profesyonel bir şekilde tasarlanmasına özen gösteriyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve en iyi malzemelerle sizlere hizmet veriyoruz.

·         Kolay Temizlenebilir Olmalı

Duşakabinlerin en iyi standartlarda temizlenebilmesi yapacağınız seçimlerde büyük bir önem taşımaktadır. Duşakabin satın alırken malzemesinin temizlenebilir nitelikte olması ve leke tutmaz olması dikkat edilen noktalar arasında yer alıyor. Kalite standartları yüksek olan duşakabinler sayesinde daha hijyenik bir banyo ortamı yaratabilirsiniz. Duşakabinlerin kolay temizlenebilir olması için cam ve türevi olan malzemeleri tercih etmeniz büyük bir önem taşımaktadır.

·         İşçilik ve Montaj Kalitesi

İşçilik ve montaj kalitesi de son derece önemli noktalar arasında yer alıyor. Banyonuzun neresine monte edileceğine ve bu işlem sırasında en iyi malzemeler kullanılmasına son derece dikkat edilmelidir. Duşakabin seçimlerinizi yaparken birçok kriteri göz önünde bulundurmak hizmet alırken önemli konulardır. Böyle durumlarda işin ehli kişilerden bilgi almak da önemlidir. Firmamız duşakabin alırken tüm müşterilerine detaylı olarak bilgi veriyor. Aynı zamanda ürünlerin avantajları ve dezavantajları hakkında da bilgi verilerek doğru bir seçim yapılmasına dikkat ediliyor. Eskişehir duşakabin sistemleri konusunda daima profesyonel destek veriyoruz.

·         Duşakabinde Renk ve Model Seçimi

Duşakabinlerde renk seçenekleri biraz kısıtlıdır. Ancak yine de kendi banyonuzun dekor renklerine uygun olarak seçeneklere göz atabilirsiniz. Şeffaf ya da buz camlı duşakabinler tercihler üzerinde etkilidir. Şık ve estetik durması açısından tek kapılı düz cam duşakabinler çok fazla tercih edilmektedir. Eskişehir duşakabin firması olarak müşteri zevkine en uygun birçok model sunmaya öze göstermekteyiz.

Duşakabin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Eskişehir duşakabin firması olarak müşterilerimize daima en iyi standartlarda ürünler sunuyoruz. Bu süreçte bir duşakabinin kolay temizlenebilir olması en önemli kriterler arasında yer alıyor. Duşakabinlerin dikkati çeken yönlerinden birisi de bu ürünlerin camlarını temizlerken kullanılan malzemelerdir. Temizlik sırasında derinlemesine temizlemek önemli olsa da bu işlem sırasında camları çizmemeye ve duşakabini deforme etmemeye de dikkat etmeniz gerekir. Duşakabin temizleme işlemi sırasında şu noktalara dikkat etmeniz gerekir:

 • Duşakabinlerin yüzeyinde biriken su lekeleri için özel solüsyonlar tercih edin.
 • Cam silme solüsyonları bu süreçte en iyileridir.
 • Yumuşak bezler ya da fiber bezlerden yararlanabilirsiniz.
 • Duşakabin temizleme işlemi sırasında solüsyonu cama sıktıktan sonra biraz bekleyin.
 • İyice sildikten sonra durulayın.
 • Durulama işlemi sonrasında ise kuru bir bez ile cam üzerindeki suyu alın.

Bu işlem sonrasında duşakabinler beklediğinizden daha da temiz olacaktır. Eskişehir duşakabin sistemleri konusunda profesyonel olan firmamız her zaman kolay temizlenebilir sistemler sunmaktadır. Bu süreçte hem suyu yüzeyde tutmayan hem de kireçlenme olmayan sistemler sunmaya gayret ediyoruz. Firmamızdan en iyi Eskişehir duşakabin hizmetini alabilirsiniz.

Erd Alüminyum iki duvar arası cam duşakabin

Duşakabin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Eskişehir duşakabin sistemleri hizmetini profesyonel seviyede veren firmamız en iyi standartlarda ürün sunmaktadır. Ürün seçerken kalitesine dikkat etmek gerekir. Bir duşakabin sistemi kalitesini birçok şekilde belli edebilir. Cam yüzeylerde çok fazla kir biriktirmemesi duşakabinlerin kalitesini belirleyen bir unsudur. Bazı duşakabinler sabun ve su lekesini üzerinde tutar ve bu durum kişiler açısından son derece ciddi bir sorundur. Bunun yanında duşakabinin sürgü ya da kapı kısımlarının dayanıklı olması gerekir. Kullanım sonrasında kolay kolay deforme olmaması önemlidir. Duşakabinlerinizi mutlaka darbelere karşı dayanıklı bir şekilde seçin. Eskişehir duşakabin firması olarak sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz standartlarda duşakabin sunmaya özen gösteriyoruz.

Duşakabin Fiyatları

Eskişehir duşakabin sistemleri firması olarak sizlere en iyi standartlarda ürünler sunuyoruz. Bu süreçte müşterilerimize sunduğumuz duşakabinlerde fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Duşakabin fiyatlarında farklılık olması son derece normal karşılanan durumlar arasındadır. Bu fiyatların farklı olmasında şu nedenlerden bahsetmek mümkün olabilir:
 • Duşakabinin uygulanacağı banyonun boyutları
 • Duşakabinin üretileceği malzemenin kalitesi
 • Duşakabinin modeli
 • Duşakabin üzerinde ekstra özellikleri olup olmayacağı
Gibi faktörler duşakabinlerinizin fiyatlarında etkili olmaktadır. Eskişehir duşakabin firması olarak müşterilerimize daima en iyi fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Firmamızdan kaliteli bir hizmet alabilir ve en iyi duşakabin ile estetik görünüme sahip bir banyoya sahip olabilirsiniz. Duşakabin Sistemleri ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM