Panjur ve Kepenk Sistemleri

İnsanlar kendi yaşam alanlarını çok daha işlevsel bir hale getirebilmek için çeşitli hizmetler alma gereği duyarlar. En çok ihtiyaç duyulan gereksinimler arasında ise panjur ve kepenk sistemleri ilk sıralarda yer alır. Eskişehir panjur ve kepenk sistemleri konusunda firmamız aradınız standartlar da hizmetler vermektedir. Yaşam alanlarının daha güvenilir bir hale getirilebilmesi için mutlaka panjur ve kepenk sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu sistemler yalnızca evlerde değil aynı zamanda işletmelerde de gerekli olan konular arasında yer alır. Evlerde daha çok pencereler için panjur sistemlerinden yararlanırken işletmelerde kepeklerden yararlanılmaktadır. Aynı zamanda müstakil evlerin garaj kapılarında ve çeşitli depo alanlarında da panjur ve kepenk sistemlerinden yararlanılabilir. Birçok önemli avantajı olan Eskişehir panjur ve kepenk sistemleri hizmetlerimiz sayesinde yaşadığınız ve çalıştığınız tüm ortamları dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı daha güvenli bir hale getirebilme imkanı bulabiliyorsunuz.

Panjur ve kepenk sistemlerinin hazırlanmasında ve montajında daima profesyonel hizmet veren kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Firmamız müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ve bu süreçte kalite standartlarını da büyük bir önem veren firmalar arasındadır. Eskişehir panjur ve kepenk sistemleri konusunda daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyor ve %100 memnuniyet ölçüsü içerisinde hizmet sunuyoruz.

 

Panjur ve Kepenk Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen panjur ve kepenkler oldukça avantajlı ürünlerdir. Evlerinizde pencerelerinize yaptıracağınız bir panjurun ya da işletmenizin girişlerine yaptırabileceğiniz bir kepenk sisteminin oldukça önemli avantajları bulunur. Bu avantajları şu şekilde sizlere sıralamak mümkün olabilir:

 • Panjur ve kepenkler sayesinde mekanlarınız çok daha güvenilir bir hale gelebilir.
 • Panjur ve kepenk kullanımı mekanlarınızı dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı faaliyetten korur.
 • Bu sistemler kapalıyken yarı bir şekilde açılabilir düzeyde olduğu için hava alabilir bir yapısı vardır.
 • Tamamen kapatıldığında hem sesi hem de ışığı izole eden ürünlerdir.
 • Panjur ve kepenk sistemleri estetik bir görünüme sahiptir.
 • Yağmur ve kar gibi iklim faaliyetlerinden mekanlarınızı daha iyi korunmasını sağlar.
 • Tozun mekanlarınıza girmesine engel olur.

Tüm bu avantajları sayesinde panjur ve kepenk sistemleri düşünüldüğünden çok daha yüksek avantajları olan sistemlerdir. Eskişehir panjur ve kepenk sistemlerinin hizmetini veren firmamız her türlü avantajı sizlere sunuyor ve kaliteli ürünlerle mekanlarınızı değerini artırmanıza yardımcı oluyor. Yüksek kalite standartlarında verdiğimiz bu hizmetlerde her daim yeni nesil ürünler sunmaya da özen gösteriyoruz. Bu süreçte renk ve model avantajlarımız da oldukça fazladır.

Panjur ve Kepenk Sistemleri Çeşitleri

Eskişehir panjur ve kepenk sistemleri konusunda müşterilerimize en iyi alternatifleri sunuyoruz. Bu süreçte verdiğimiz hizmetlerimizde seçeneklerimiz son derece fazladır. Beklentilere yanıt veren hizmetlerimiz sayesinde mekanlarınızın daha da güvenli bir hale gelmesini sağlamak mümkün olabilmektedir. Mekanlarınız için yararlanabileceğiniz panjur ve kepenk sistemlerinin seçenekleri şunlardır:

Otomatik Panjur Sistemleri

Son yıllarda en çok tercih edilen panjur sistemleri arasında otomatik olan ürünler ilk sıralarda geliyor. Eskişehir panjur sistemleri konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmamız sizlere otomatik açılır ve kapanır ürünler sunuyor. Bu ürünlerde çeşitli avantajlar vardır. Her şeyden önemlisi kullanımı çok kolaydır.

Manüel olarak açma ve kapama yapılabileceği gibi tek bir tuş yardımıyla da bu sistemlerden yararlanabilirsiniz. Uzun ömürlü olması da tercih edilebilirliğini artıran özellikler arasında yer almaktadır. Bu panjurların tamamen açılma ve kapanma özelliği vardır. Mekanlarınızda çok iyi bir koruma sağlar.

Klasik Kepenk Sistemleri

Klasik kepenk sistemleri konusunda da firmamız sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Aşağıdan yukarıya doğru açılabilen sistemler yanında pencere sistemleri gibi yanlara açılan panjurlar da yapılabilmektedir. Eskişehir kepenk sistemlerinde her zaman profesyonel olarak hizmet veren firmamız sizlere yüksek standartlarda malzeme avantajı sunar. Bu kepenklerin tercih edilmesinin en önemli nedeni ise şunlardır:

 • Yayla ve deniz evi gibi her zaman kullanılmayan evlerinizin güvenliğini sağlar.
 • Kapatılsa dahi hava akışını engellemez.
 • Belli miktarda ışık girmesine yardımcı olur.
 • Tamamen kapatılırsa ses ve ısı izolasyonu sağlar.

Bu özelliklerinin yanında çok dayanıklı olan ürünlerdir ve uzun yıllar bakım istemeden kullanılabilir.

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri daha çok binaların garaj ve otopark girişlerinde tercih edilir. Aynı zamanda endüstriyel binalarda da tercih edilen türleri bulunur. Eskişehir kepenk sistemleri konusunda en iyi malzemelerle sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız müşterilerine yeni nesil tasarımlar sunmaya özen göstermektedir. Kepenk sistemlerinin otomatik olarak çalışması kullanıcı açısından yüksek avantajlar ortaya çıkarır. Kolayca açılabilir ve yine istenildiğinde fiziksel güç harcamadan kapatılabilir.

Endüstriyel Kepenk Sistemleri

Endüstriyel binalarda geçiş bölümlerinin profesyonel bir açma ve kapama sistemlerine sahip olması gerekir. Bu nedenle Eskişehir kepenk sistemleri firması olarak müşterilerimize endüstriyel ürünler sunmaya özen gösteriyoruz. Özel yükleme alanları, kimya ve ilaç üretim merkezleri, fabrika girişleri, büyük depolar ve mağaza girişleri gibi yerlerde endüstriyel kepenk sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sistemlerin en önemli özellikleri arasında ise şunlardan bahsedilebilir:

 • Su sızdırmazlık özellikleri vardır.
 • Güvenilir sistemlerdir.
 • Uzun ömürlü kapılardır.
 • Güçlü sistemleri sayesinde profesyonel düzeyde yalıtım sağlar.
 • Birçok endüstriyel binada iç ve dış mekan giriş kapısı olarak kullanılabilirler.
 • Mekanlarınızı tozdan, sıcaktan ve soğuktan koruyan sistemlerdir.

Bu avantajları sayesinde kepenk ve panjur sistemleri endüstriyel binaların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Beklentilere yanıt veren bu sistemler ile hemen her türden binada güvenli alanlar yaratma şansı elde edebilirsiniz.

Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri

Eskişehir kepenk ve panjur sistemleri konusunda müşterilerimize daima en iyi ürünleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veren firmamız otomatik çelik kepenk sistemleri konusunda da sizlere en iyi hizmetleri vermektedir. Hemen herkesin yararlanabileceği bu hizmetlerde birinci sınıf malzemeler kullanılması en çok üzerinde durduğumuz konular arasında yer almaktadır.

Çok güvenilir ve oldukça işlevsel olan bu ürünler daha çok işletmelerde tercih edilir. Elektrikli olarak tasarlanan modeller uzaktan kumanda yardımı ile ya da tek bir tuş yardımı ile rahatlıkla kapatılabilmektedir. Kullanıcı dostu olan çelik kepenkler dışarıdan gelen her darbeye karşı son derece dayanıklıdır.

Mikro Delikli Galvanizli Çelik Kepenk

Eskişehir kepenk firması olarak müşterilerimize birçok ürün seçeneği sunuyoruz. En çok dikkati çeken ürünler arasında mikro delikli galvanizli çelik kepenk sistemleri de önemli bir yer ediniyor. Bu sistemlerin tercih edilmesinde önem verilen konulardan birisi de dayanıklılıktır. Tüm mevsim şartlarına göre dayanıklılık göstermesi galvanizli çelik kepenklerin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

 

Kepenk ve Panjurlar Nerelerde Kullanılır?

Eskişehir kepenk ve panjur firması olarak birçok alanda kullanılabilecek tasarımlar sunuyoruz. Beklentilere yanıt veren hizmetlerimiz sırasında en çok dikkat ettiğimiz konu bu ürünlerin uzun yıllar kullanılabilecek düzeyde olmasıdır. Kepenk ve panjur sistemlerinin kullanıldığı alanlar arasında şunlar sayılabilir:

 • Yayla evleri
 • Deniz evleri
 • Apartman daireleri
 • Garaj girişleri
 • Kamu binalarının girişleri
 • Endüstriyel binalarda iç ve dış girişler
 • Depolar

Olmak üzere çok geniş bir kullanım alanı vardır. Bu konuda profesyonel olan firmamız ihtiyaçlarınıza en çok uyacak şekilde hizmetler sunuyor.

Kepenk ve Panjur Sistemleri, modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM