PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kapı ve pencere sistemleri son derece önemlidir. Hem güvenlik açısından hem de rahat bir kullanım açısından PVC sistemleri günümüzde oldukça işlevseldir. Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemleri üretiminde firmamız beklediğinizden çok daha iyi standartlarda hizmetler vermektedir. Pencerelerinizi ve kapılarınızın PVC malzemelerden tasarlanması dayanıklılık açısından büyük bir önem taşır. Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemleri konusunda oldukça üstün hizmetler sunuyoruz. Hemen her türden mekanın kapı ve pencere sistemlerini PVC malzemeleri ile tasarlayabiliyoruz. Balkon kapılarını tuvalet ve banyo kapılarının pencerelerini PVC malzemeler ile çok daha dayanıklı bir şekilde tasarlanır. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu ise kapı ve pencere sistemlerinde profesyonel davranmaktır.

PVC son derece dayanıklı bir malzeme olduğu için yıllarca kullanabilme avantajınız bulunur. Bu süreçte sizlere model olarak çeşitli seçenekler de sunabilmekteyiz. Kalite standartlarımız yüksek olup bu süreçte hemen her türden avantajı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Firmamız müşterilerine pencerelerde tek açılım ya da çift açılım şeklinde de model avantajı sunabiliyor. Sürgülü ya da klasik modellerden yararlanabileceğiniz gibi giyotin tasarımlar da öne çıkmaktadır.

Eskişehir PVC hizmetlerinde ön planda olan firmamız beklentilerinize en uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde verilen bu hizmetlerde daima sektörün tüm dinamiklerine hakim çalışanlarımız ile sizlere destek veriyoruz.

 

PVC Kapı ve Pencere Avantajları

Evlerde ve iş yerlerinde pencere ve kapılar büyük bir önem taşır. Eskiden ahşaptan tasarlanan bu alanlar artık PVC malzemeler ile çok daha yüksek standartlarda kullanım avantajları sunar. Polivinil Klorür adı ile de bilinen PVC birçok alanda kullanılan malzemelerden biridir. Örnek vermek gerekir ise zeminlere döşenen boruların büyük bir çoğunluğu PVC malzemelerden tasarlanır. Bu malzemelerin yaygın olarak kullanılmasının en önemli nedenleri ise şunlardır:

 • Mevsim şartları karşısında çok dayanıklı malzemelerdir.
 • Çürüme gibi bir sorunları yoktur.
 • Paslanma problemleri yoktur.
 • Bakım gerektirmezler.
 • Pencere ve kapılarda kullanıldıklarında çok kolay bir şekilde temizlenebilirler.
 • Kolay bir şekilde yerlerinden çıkarılarak yeniden takılabilirler.
 • Montajı kolaydır.

Bu özellikleri sayesinde PVC kapı ve pencereler yüksek avantajlarla kişilere sunulurlar. Beklentilere yanıt veren bu hizmetler sırasında mekanlarınızın güvenilir bir hale gelmesinde de çok etkili olan alanlardır. Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemleri konusunda en iyi avantajları sizlere sunmaya öze gösteriyoruz.

PVC Kapı ve Pencere Modelleri

Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemleri alanında yıllarca deneyim sahibi olmayı başaran firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermektedir. Yüksek kalite standartlarına sahip olan firmamız en iyi malzemeleri kullanarak PVC hizmetini sunuyor. Bu süreçte birçok farklı modelde PVC kapı ve pencere hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Hemen her binanın pencere ve kapı alanına işlevsel şekilde kullanılabilecek tasarımlar sunuyoruz. Bu tasarımlar arasında en çok tercih edilen modeller ise şunlardır:

Sürgülü PVC Kapı ve Pencereler

Sürgülü olarak tasarlanan kapı ve pencereler çok rahat kullanıma sahiptir. Bu modellerin tercih edilmesinin birçok önemli avantajı vardır. Günümüzde birçok binada sürgülü olan sistemler kullanıcı beğenisini üzerine topluyor. Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemleri alanında hizmetlerini sunan firmamız en iyi standartlarda hizmet alabilmenize imkan tanıyor. Sürgülü modellerin tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında ise şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Sürgülü modellerde kullanım çok rahattır.
 • Kanatların içeriye ve dışarıya açılma sorunu yoktur.
 • Yer kaplamayan sistemlerdir.
 • Temizlenmeleri kolaydır.
 • Çok estetik bir duruşu vardır.

Tüm bu avantajları sayesinde PVC kapı ve pencereler oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Beklentilerinize yanıt veren bu sistemler firmamız tarafından en iyi malzemelerle tasarlanır. Günümüzde birçok farklı model bulunur. Bu modeller içerisinde sürgülü olanlar en çok tercih edilenler arasındadır. Sürgülü modeller özellikle küçük mekanlarda çok işlevseldir.

Tek Kanat PVC Pencereler

Eskişehir PVC pencere sistemleri konusunda firmamız birçok alternatif sunmaktadır. Çok tercih edilenlerden birisi de tek kanat pencerelerdir. Bu pencereler genelde küçük odalardaki tekli pencerelere uygulanır. Hem fiyatları daha düşüktür hem de fazla yer kaplamazlar. Tek kanat pencereleri yaptırmak istediğinizde alt ya da üst kısma sabit bölme koydurabileceğiniz gibi düz bir tasarım da yaptırma fırsatınız bulunur.

Çift Kanat PVC Pencereler

Çift kanat PVC pencereler iki yana açılan pencerelerdir. Sağ ve sol kanatlar kullanıcı tarafından kolaylıkla açılabilir. Hemen herkes bu pencere sistemlerini evlerine ya da iş yerlerine yaptırabilirler. Eskişehir PVC pencere sistemlerinden yararlanmak isteyen kişiler için birçok avantaj bulunur. Bu pencerelerde yine sabit bölmeler kullanıcı gereksinimlerine göre ayarlanabilmektedir.

 

Eskişehir Yapıya Özel PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemleri konusunda özel tasarımlar da sunabiliyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda son derece üstün niteliklerde hizmetler vermekteyiz. Kalite beklentisi yüksek olan kişiler için temel ve yan malzemelerin her daim birinci sınıf olmasına dikkat ediyoruz. Birçok yaşam ve çalışma alanında verdiğimiz bu hizmetlerde özellikle yapıya özel tasarımlar ortaya çıkarmaya büyük bir önem veriyoruz.

Yapıya özel tasarımlarda ölçüler tam olarak alınıyor. Aynı zamanda farklı model seçenekleri de sunuluyor. PVC konusunda sizlere renk alternatifleri de sunabiliyoruz. Binanın renk özelliklerine en çok uyan renklerde PVC kapı ve pencere yaptırma imkanı bulabilirsiniz.

 

PVC Kapı ve Pencereler Nerelerde Kullanılır?

Eskişehir PVC firması olarak müşterilerimizin tüm gereksinimlerine en iyi şekilde destek veriyoruz. Bu süreçte verdiğimiz hizmetlerde profesyonellik son derece önemlidir. Kaliteli ve hızlı bir şekilde montajı yapılan PVC sistemleri birçok alanda kullanılabiliyor. Bu alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Kamusal binalar
 • Özel iş yeri binaları
 • Apartman daireleri
 • Müstakil evler
 • Restoran ve cafeler
 • Yayla ve deniz evleri
 • Dükkanlar

Gibi birçok farklı alanda PVC malzemelerden yararlanılmaktadır. Binaların pencere ve kapı ölçüleri alınarak verilen bu hizmetlerde sektörün dinamiklerine hakim olan çalışanlarımız hizmet vermektedir. PVC tercih edilmesi durumunda istenilen alanların detaylı olarak araştırması yapılıyor ve ölçüler alındıktan sonra malzemeler hazırlanıyor. Gerekli hazırlıklar da tamamlandıktan sonra montaj sürecine başlanıyor. Montajın tamamlanması kısa sürüyor. Bu süre zarfında mekanlarınız kirlenmiyor ve dağılmıyor. Yaşam alanlarında titiz bir çalışma yapmaya büyük bir özen gösteriyoruz.

 

PVC Kapı ve Pencere Sistemlerinin fiyatları

Eskişehir PVC fiyatları konusunda müşterilerimize farklı fiyatlar verebilmekteyiz. Bu süreçte fiyatları etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Özellikle fiyatların hızlı değiştiği son dönemde sabit bir fiyat vermekte ciddi olarak zorlandığımız söylenebilir. Bu nedenle de fiyatlarımız farklılık gösterebilmektedir. Fiyatların farklı olmasının nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Malzemelerin fiyatlarının değişmesi
 • Malzeme kalitesi
 • PVC hizmeti verilecek alanların ölçüleri
 • Montaj ve işçilik süreci
 • Model seçimleri

Gibi konular Eskişehir PVC kapı ve pencere sistemlerinde farklı fiyatlarla karşı karşıya kalmanızın en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Firmamız tüm Türkiye geneline hizmet veren bir firmadır. Aynı zamanda PVC fiyatlarımız da ortalama olarak 500 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatlar en düşük olup yapıların durumuna ve diğer faktörlere göre farklılıklar göstermektedir. Firmamızdan yüksek kalite standartlarında hizmet alabilirsiniz.

 
PVC Kapı ve Pencere Sistemleri, modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM