Ofis Bölme Sistemleri  

Ofis ortamlarında daha rahat bir çalışma ortamı yaratabilmek için mutlaka farklı alanlar olması gerekir. Herkesin kendine göre ya da departmanlara göre bölümler olması ofislerin daha işlevsel olmasını sağlar. Ancak geniş alanlarda bölme yaratmak sanıldığı kadar kolay değildir. Boş ve düz bir alanda farklı mini ofisler ya da bekleme salonları yapabilmek isterseniz ofis bölme sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda firmamız öncü firmalar arasında yer almaktadır. Ofis bölme neden gereklidir sorusuna ise şu şekilde yanıt verilebilir:

 • Ofis bölme ile departmanları daha iyi belirleyebilirsiniz.
 • İşletmenizde mahremiyeti artırma imkanı bulabilirsiniz.
 • Daha kurumsal bir imaj elde edebilirsiniz.
 • Çalışanlarınızın işe daha iyi odaklanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri gözünde ekstra puan kazanabilirsiniz.

Daha rahat bir çalışma alanı yaratmak için ofis bölme sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Beklentilerinize en uygun şekilde tasarlanan bu bölme sistemleri sayesinde hem mahremiyet sağlama hem de işlerinizi daha sakin bir şekilde yürütebilme imkanı elde edebilirsiniz. Eskiden bölme işlemleri duvar örme ile yapılırken günümüzde daha hafif ve estetik malzemelerle gerçekleştirilmektedir. Firmamız Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda son derece profesyonel davranmaktadır. Birinci sınıf malzemelerle en iyi avantajları sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Eskişehir ofis bölme sistemi firması olarak çift camlı ya da tek camlı bölmeler yapabilmekteyiz. Böylece ofislerinizde dilediğiniz alanları daha kolay bir şekilde yaratabilirsiniz. Camlı sistemler yanında ahşap sistemlerden de yararlanabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren firmamız hemen her türden hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu süreçte yeni nesil tasarımlarla en kaliteli ofis bölme sistemlerinden yararlanabilme imkanı elde edebilmektesiniz.

İyi Bir Ofis Bölme Planlama

Ofislerinizi en iyi şekilde dekore ettirmek istiyorsanız ofis bölme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ofis ortamlarında özellikle çalışan ve yönetici bölümlerinin ayrı olması için pratik, hızlı ve estetik bir şekilde alanlarınızı belirleme imkanı bulabilirsiniz. Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda daima müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz.  Ofis bölme sırasında şu kriterlere dikkat ediliyor:

·         Açık Ofis Oluşturma

Eskişehir ofis bölme işlemi yaparken kişilerin ortak çalışma alanlarının olmasına önem veriyoruz. Büyük bir oluşumun parçası olduklarını çalışanlarınıza hissettirmek istiyorsanız açık ofis oluşturma işlemi yaptırabilirsiniz. Ofis bölme işlemi yaparken çalışanlarınızın zaman zaman ortak çalışma yapabilecekleri ortak alanlar yaratabilmekteyiz.

·         Ses İzolasyonu ve Akustik

Ofis bölme hizmeti verilirken birden fazla kritere önem veriyoruz. Bu süreçte mutlaka ses izolasyonlu malzemeler kullanmaya öze gösteriyoruz. Toplantılarınızda, önemli görüşmelerde ve sunumlarda sesin dışarıya akmaması ya da dışarıdaki sesin içeriye gelmemesi için mutlaka akustik ve ses izolasyonu dikkate alınması gereke işlemlerdir.

·         Mutfak Alanları

Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda hizmet verilirken bir işletmede mutlaka mutfak gibi alanların da olmasına özen gösteriyoruz. Çalışanların yeme ve içme olanakları bulabilmeleri ya da mola verme imkanı bulabilmelerinde mutfaklar son derece önemlidir. Buradaki iş akışını kesintiye uğratmadan mola vermelerine yardımcı olmak isterlerse ofisinizde şık bir mutfak bölmesi de oluşturabiliyoruz.

·         Ayrı Çalışma Alanları

Ayrı çalışma alanları yaratmak isterseniz yine firmamızın en iyi şekilde verdiği hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız ayrı çalışma alanları yaratırken hareketli bölme duvar sistemlerinden yararlanır. Bunların istenilen şekilde açılabilmesi ve iletişimde herhangi bir sorun olmamasına büyük bir önem verilir. Böyle durumlarda daha çok cam kapılar ve ofis duvar bölmelerinden yararlanıyoruz.

 

Profesyonel Ofis Yenileme Hizmeti

Eskişehir ofis bölme hizmetini en iyi standartlarda veren firmamız bu işlemleri yaparken detaylı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren firmamız yüksek kalite standartlarına önem veriyor. Hemen her türden alanda bu hizmeti sizlere en iyi şekilde vermeye özen gösteriyoruz. Profesyonel olarak verdiğimiz bu hizmetlerde şu ayrıntılara dikkat ediyoruz:

 • Ofislerinizi bölerken birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz.
 • İş yeri verimliliğinizi artıracak şekilde çalışmalar yapıyoruz.
 • Ofislerinizi yenileme işlemleri yaparken en iyi ölçümleri yapıyoruz.
 • Alanı en verimli şekilde kullanabilmenize olanak tanıyoruz.
 • Ofis yenileme sırasında yeni nesil dekorlar yaratmaya özen gösteriyoruz.

Tüm bu ayrıcalıklarımız sayesinde Eskişehir ofis bölme hizmetlerimiz sayesinde işletmenizi daha iyi bir yer haline getirme şansı bulabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu ofislerinizi daha iyi standartlarda kullanabilmenizdir. Bu süreçte hem müşteri gözünde firma imajının artması hem de daha iyi bir çalışma ortamı yaratılmasına özen gösteriyoruz.

 

Hazır Ofis Bölme Sistemleri

Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda müşterilerimize en iyi standartları sunuyoruz. Bu süreçte müşteri memnuniyetini %100 olarak sağlamaktayız. Müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için her türlü gereksinime yanıt veriyoruz. Bu süreçte hızlı ve pratik olması açısından hazır ofis bölme sistemleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sistemler sayesinde son derece profesyonel bir iş alanı yaratma imkanı da elde edebilirsiniz.

Hazır ofis bölme sistemlerinin kurulumu çok daha basittir. Beğendiğiniz bir modeli seçtiğinizde yalnızca ekiplerimiz geliyor ve kurulumu gerçekleştiriyor. Bu süreçte profesyonel olarak verilen bu hizmette en çok dikkat ettiğimiz konu bölme sistemlerinin tam olarak ofislerinize uyum sağlamasıdır.

Eskişehir ofis bölme profilleri hazır da olsa mutlaka ofis ortamlarınızda profesyonel bir görüntü yaratmanıza imkan tanıyor. Düz camlardan ya da buzlu camlardan oluşan profiller yanında ahşap olanlardan da yararlanabilirsiniz. Bu süreçte tamamen müşteri memnuniyetine göre hareket etmekteyiz. Beklentilere yanıt veren hizmetlerimiz sayesinde hazır ofisleri daha iyi standartlarda kullanabilme imkanı elde edebilirsiniz.

 

Ofis Bölmede Profesyonel Firma

Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda firmamız yılların deneyimi ile hareket etmektedir. Bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konu yapılan işlemlerin kalıcı olmasıdır. Ucuz ofis bölme sistemleri dahi firmamız tarafından en kaliteli şekilde hazırlanır ve montajı yapılır. Bu süreçte en çok tercih edilen ofis bölme sistemleri arasında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Camlı ofis bölme sistemleri
 • Ahşap ofis bölme sistemleri
 • Alüminyum ofis bölme sistemleri
 • PVC ofis bölme sistemleri

Gibi birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden bir tanesini tercih ederken mutlaka en işlevsel olanını seçmeniz gerekiyor. Camlı ofis bölme sistemlerini daha sonra iç kısımdan panjur sistemi yaptırarak daha mahremiyeti bol bir alan yaratabilirsiniz. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bu hizmetlerimiz sayesinde ofislerinizi daha profesyonel bir ambiyansa kavuşturabiliyorsunuz. Sektörün tüm dinamiklerine hakim olan firmamız sizlere en iyi standartlarda hizmetler vermektedir.

 

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Eskişehir ofis bölme sistemleri konusunda daima müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. Memnuniyet ölçüsünü en çok fiyatlarımız üzerinde sağlamaya çalışıyoruz. Eskişehir ofis bölme sistemleri fiyatları konusunda müşterilerimize ulaşılabilir düzeyde hizmetler vermeye çalışıyoruz. Bu süreçte en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve ofislerinizde özel çalışma alanları yaratıyoruz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vererek aradığınız iş profesyonelliğini elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Eskişehir ofis bölme fiyatı konusunda fiyatlarımız 500 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır. Ulaşılabilir fiyatlarımız olması bu süreçte birçok müşterimizin bizlerden en iyi şekilde hizmet alabilmesine olanak tanımaktadır. Ofis bölme sistemleri konusunda hizmet almak isterseniz firmamızı arayabilir ve 7/24 bizlerden bilgi alabilirsiniz. Standartlarımız son derece yüksektir.

 

Ofis Bölme Sistemleri, modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz. FACEBOOK İNSTAGRAM